ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
REFERANSLAR
FOTO GALERİ
YASAL BİLGİLENDİRME
İLETİŞİM
Pvc Sistemleri
Pvc Sistemleri

PVC kapı ve pencere sistemlerinin en önemli elemanlarından birisi ispanyolet sistemleridir. İspanyolet sistemleri pencerenin yalıtımından güvenliğine kadar bir çok önemli konuda kritik görev taşımaktadır. Kullanılan ispanyolet sisteminin seçimi kadar kullanılan ispanyoletlerin kalitesi de çok önemlidir. İspanyolet sistemleri PVC profil sistemleri ile uyumlu olmalıdır.

Bu sebeplerden ötürü Fırat Plastik kendi bünyesinde tasarladığı ve bir çok zorlu testten geçirdiği FWG marka ispanyolet sistemlerini bayilerinin kullanımına sunmaktadır. FWG ispanyoletler en zorlu rüzgar yükü ve yağmurlama testlerinden geçirilmiştir. Bunun yanı sıra 25.000 açma-kapama ömrüne sahip FWG ispanyoletler korozyona ve aşınmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. FWG ispanyolet sistemleri TSE Uygunluk belgesine sahiptir.


PVC Pencere bir çok malzemenin bir araya gelmesinden oluşan bir üründür ve ispanyolet sistemleri bu bütünün en kritik elemanlarından biridir. Bu nedenle, ispanyolet seçimi pencerelerin uzun yıllar boyunca sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için en önemli kriterlerden birisidir.

Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri
PVC kapı ve pencere sistemlerinin en önemli elemanlarından birisi ispanyolet sistemleridir. İspanyolet sistemleri pencerenin yalıtımından « ayrıntı »
Villa Animasyonu
Villa Animasyonu
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.   « ayrıntı »
Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri
Her türlü projeye mükemmel bir uyum sağlayan Fıratpen Panjur Sistemleri, bina dış yüzeyine taşmayan panjur kutusuyla cephe « ayrıntı »
PVC Kapı Modelleri
PVC Kapı Modelleri
PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri genellikle balkon « ayrıntı »